Futsalfa.ir یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷

ماریو بودیمیر بازیکن دیناموزاگرب و مدنظر برانکو کیست ؟ | عکس و بیوگرافی

ماریو بودیمیر بازیکن دیناموزاگرب و مدنظر برانکو کیست ؟ | عکس و بیوگرافی

ماریو بودیمیر بازیکن دیناموزاگرب

 ماریو بودیمیر بازیکن دیناموزاگرب و مدنظر برانکو کیست ؟ | عکس و بیوگرافی

ماریو بودیمیر یکی از بازیکنانی است که خیلی از شایعات پیرامون او برای انتقال به پرسپولیس می چرخد.

با توجه به شایعاتی پیرامون مهاجم مدنظر برانکو ما قصد داریم به یکی از بازیکنانی که احتمال می رود برانکو ایوانکوویچ او را برای پرسپولیس در نظر گرفته بپردازیم.

ماریو بودیمیر نام مهاجم کروات جدید پرسپولیس است که از سوی برانکو ایوانکوویچ به باشگاه پرسپولیس معرفی و به زودی قرارداد وی با این باشگاه امضا خواهد شد.

بیوگرافی ماریو بودیمیر

ماریو بودیمیر بازیکن کروات متولد سال ۱۹۸۶ در شهر سینی کرواسی ، این بازیکن ۳۲ ساله بوده و با قامت ۱۹۳ سانتی متر هم اکنون برای باشگاه دیناموزاگرب در سطح اول فوتبال کرواسی توپ می زند.

ماریو بودیمیر فوتبال خود را از باشگاه هایدوک اشپیلت کرواسی آغاز کرده وی در سال ۲۰۰۵ به تیمه Uskok و در سال ۲۰۰۵-۲۰۰۶ به Mosor قرض داده شد و در ۲۵ بازی ۳ گل به ثمر رساند .تیم بعدی که ماریو بودیمیر در آن بازی کرد سیبنیک بوده و در ۸ بازی ۲ گل زد.

بودیمیر بیشترین عمر فوتبالی خود را در تیم Ergotelis سپری کرد و در ۱۳۹ بازی ۲۴ گل به ثمر رساند.

وی در این فصل کرواسی در باشگاه دیناموزاگرب در ۱۵ بازی ۷ گل به ثمر رسانده است.وی تا سال ۲۰۱۹ با باشگاه دیناموزاگرب قرار داد دارد .این بازیکن پارسال در تیم رودس کرواسی توپ می زد و در ۲۱ بازی ۱۵ گل به ثمر رساند.

این بازیکن راست پا و پست تخصصی این بازیکن فوروارد و سنتر فوروارد می باشد.این بازیکن در وبسایت ترنسفرمارکت ۶۰۰ هزار یورو قیمت گذاری شده است.

انی بازیکن سابقه بازی در باشگاه های هایدوک اسپیلت ، آپوئل نیکوزیای قبرس ، Ergotelis ، پاناتینایکوس، رودس و دیناموزاگرب را دارد.

ماریو بودیمیر از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ آمار گلزنی قابل قبولی را برجای گذاشته و در ۲۸۲ بازی ۶۲ گل به ثمر رسانده است. یعنی در هر ۴٫۵ بازی یک گل به ثمر رسانده است.

این بازیکن در مقدماتی لیگ قهرمانان نیز تا بحال ۶ مرتبه به میدان رفته که توانسته دو گل به ثمر برساند.

اینستاگرام ماریو بودیمیر

آدرس پیج اینستاگرام ماریو بودیمیر چندان مشخص نیست اما دو پیج به این نام در اینستاگرام به نام بودیمیر وجود دارد که در این پست مشاهده می کنید.

budimir_mario

mariobudimirofficial

ازدواج و همسر ماریو بودیمیر

این بازیکن متاهل بوده و اسم همسر وی مایا بودیمیِر می باشد.

عکس های ماریو بودیمیر بازیکن دیناموزاگرب و مدنظر برانکو

ماریو بودیمیر بازیکن دیناموزاگرب ماریو بودیمیر بازیکن پرسپولیس ماریو بودیمیر بازیکن مدنظر برانکو ماریو بودیمیر mario budimir

 

نظرات و ارسال نظر