Futsalfa.ir پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

قوانین جدید برای جوان گرایی در فوتسال

قوانین جدید برای جوان گرایی در فوتسال

قوانین جدید برای جوان گرایی در فوتسال

هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در حالی روز سه شنبه تشکیل جلسه داد که در یکی از مصوبات این جلسه تیم‌های باشگاهی فوتسال ایران ملزم به اضافه کردن چند بازیکن امید به ترکیب خود شده‌اند.


 

جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ روز فوتسال روز سه شنبه برگزار شد که موارد مختلفی در این جلسه به تصویب رسید. از مهمترین مصوبات این جلسه که در راستای جوان گرایی تیم‌های فوتسال صورت گرفته است، استفاده اجباری تیم‌های حاضر در جام حذفی از ۶ بازیکن امید است. از این به بعد تیم‌هایی که در جام حذفی حضور دارند باید از ۶ بازیکن امید در کنار ۱۲ بازیکن بزرگسال خود استفاده کنند.به نقل از مهر، همچنین برای لیگ برتر فوتسال هم مصوب شد تا یک بازیکن امید در تعطیلات نیم فصل به تیم‌ها اضافه شود. این اقدام با نظر خسوس کاندلاس سرمربی تیم ملی صورت گرفته که تاکید زیادی روی جوان گرایی فوتسال ایران دارد.

علاوه بر این مقرر شد تا بعد از بازگشت تیم ملی فوتسال ایران از مسابقات گرندپری برزیل، مسابقات جام حذفی اواسط هر هفته و بین مسابقات لیگ برتر برگزار شود.

majid

این مطلب توسط ارسال شده است.

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر شادروان کربلایی رضا رمضانی صلوات

فرصت ویژه آموزش تصویری فوتسال بصورت اصولی و پایه ای

فرصت ویژه آموزش تصویری فوتسال بصورت اصولی و پایه ای

آموزش فوتسال | آموزش تصویری فوتسال بصورت اصولی و پایه ای | این مجموعه در حقیقت علاوه بر آموزش اصولی فوتسال، آموزش مربی گری فوتسال نیز می باشد که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد | شما با یادگیری مجموعه آموزش فوتسال می توانید هم یک بازیکن با علم روز شوید و یا یک مربی با دانش فوتسال که از غلم روز با اطلاع است.
نظرات و ارسال نظر