Futsalfa.ir شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

رونمایی از ستاره جدید پرسپولیس

رونمایی از ستاره جدید پرسپولیس

رونمایی از ستاره جدید پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال امیدهای پرسپولیس گفت: با امکانات خوبی که فراهم شده، تیم‌های پایه شرایط خوبی دارند و بازیکنان خوبی هم برای آینده پرسپولیس داریم.

به گزارش کاپ، جمشید شاه محمدی  افزود: شرایط تیم امید روز به روز بهتر شده است و این را از تلاش بچه‌ها و امکانات خوبی داریم که باشگاه برای تیم‌های پایه فراهم کرده است. زمین خوبی داریم، لباس‌ها را به موقع در اختیار گرفتیم و قرار است در روزهای آینده هم پرداخت‌هایی انجام شود تا بچه‌ها از این جهت هم مشکلی نداشته باشند.

وی ادامه داد: البته با توجه به زمانی که کار را شروع کردیم، یکسری ایرادها در کارمان داریم که برای حل آنها فکر کرده‌ایم و به امید خدا در نیم فصل، اقدام‌های لازم را انجام خواهیم داد. همچنین جا دارد تشکر ویژه‌ای هم از آقای قنبرپور داشته باشم که با سلامت و صداقت کار می‌کند و هر آنچه از دستش بر آمده است را برای تیم‌های پایه انجام می‌دهد و دلیل موفقیت تیم‌ها در این زمان کم همین است.

مهاجم سابق پرسپولیس درباره ارزیابی خود از شرایط تیم بزرگسالان اظهار داشت: آقای طاهری با مدیریت خوبشان شرایط خوبی را ایجاد کرده‌اند. تیم پرسپولیس هم به ویژه در بازی جلوی سپاهان خیلی خوب نشان داد. من امیدوارم تعطیلی مجدد لیگ روی کیفیت بچه‌ها تاثیر نگذارد. یک خواهش هم از آقای برانکو داریم که به نفرات مستعد تیم امید هم توجه داشته باشند. البته ایوانکوویچ نشان داده است که خوب به جوان‌ها اعتماد می‌کند. الان هم طاهرخانی با بزرگسالان تمرین می‌کند. یک مهاجم جوان به اسم کرملاچعب هم جذب شده است. این هفته هم به علوان‌زاده و محرمی بازی داد. ما هم در تیم امید چند استعداد خوب داریم که تیم‌های دیگر مثل هر سال می‌آیند و زیر پایشان می‌نشینند تا آنها را در اختیار بگیرند، در حالی که پرسپولیس چه مالی و چه فنی برای این بازیکنان سرمایه‌گذاری می‌کند. این بچه‌ها هم عشقشان این است که چند روزی هم که شده در تمرین بزرگسالان حاضر شوند و دیده شوند. به عنوان یک نمونه می‌توانم از بازیکنی مثل خراسانی اسم ببرم که واقعا آینده‌دار است.

majid

این مطلب توسط ارسال شده است.

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر شادروان کربلایی رضا رمضانی صلوات

نظرات و ارسال نظر