Futsalfa.ir دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷

خیال رئال راحت شد؛ مودریچ به ال کلاسیکو می رسد

خیال رئال راحت شد؛ مودریچ به ال کلاسیکو می رسد

 موریچ به ال کلاسیکو می رسد

جای خالی مودریچ در هفته‌های اخیر که رودریگس و خدیرا هم مصدوم‌ شده‌اند، به شدت در میانه میدان رئال احساس شده.

کارلو آنچلوتی مربی رئال مادرید تاکید کرد لوکا مودریچ هافبک کروات این تیم به ال‌کلاسیکوی حساس این فصل می رسد که ۲۲ مارس(۲ فروردین) در نوکمپ برگزار می شود.

مودریچ هفته قبل بعد از سه ماه دوری به دلیل پارگی ماهیچه ران به تمرین‌های رئال بازگشت. جای خالی این بازیکن در هفته‌های اخیر به شدت در میانه میدان رئال احساس شده و بارسلونا با ارائه بازی‌های خوب و کسب نتایج لازم به یک امتیازی رئال مادرید رسیده ضمن اینکه سفیدها از جام حذفی اسپانیا نیز کنار رفته‌اند.

در همین اثنا، خامس رودریگس هم دچار شکستگی استخوان پای راست شد و همسترینگ سامی خدیرا آسیب دید تا مربی ایتالیایی در وسط زمین با مشکل مواجه شود.

موریچ به ال کلاسیکو می رسد 22u

آنچلوتی گفت:«او وضعیت خوبی دارد اما قرار نیست عجله کنیم و بخواهیم به او فشار بیاوریم. لوکا البته هنوز یک جلسه تمرین کامل با تیم نداشته اما از چند روز دیگر شروع می کند و تا بیست و دوم کاملا آماده می شود. ما امیدواریم قبل از بازی نوکمپ هم بتوانیم از او استفاده کنیم.»

آنچلوتی در بازی فرداشب در زمین الچه برای یکصدمین بار روی نیمکت مدافع عنوان قهرمانی اروپا می نشیند. با وجود اینکه در این مدت چهار جام را به همراه رئال مادرید برده جایگاه او روی نیمکت این تیم در هفته های اخیر به خصوص بعد از باخت صفر-۴ برابر اتلتیکومادرید در دربی پایتخت اسپانیا به مخاطره افتاده است.

اما این مربی ۵۵ ساله نگران مذاکرات درباره تمدید قراردادش که تا سال ۲۰۱۶ اعتبار دارد، نیست:«احساس می کنم اینجا ارزش دارم و از این بابت خوشحالم. هیچ عجله‌ای برای تمدید قرارداد نیست هنوز یک سال و نیم از آن باقی مانده. از وقتی به سانتیاگو برنابئو آمدم، می دانستم اینجا باید برنده باشم اما این چیز جدیدی نیست در همه تیم‌هایی که بوده‌ام، هدف قهرمانی بوده. آخر فصل زمان خوبی برای مذاکرات تمدید قرارداد است. اگر چنین اتفاقی هم نیفتاد مشکلی نیست من تا تابستان سال ۲۰۱۶ قرارداد دارم.»

majid

این مطلب توسط ارسال شده است.

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر شادروان کربلایی رضا رمضانی صلوات

نظرات و ارسال نظر