Futsalfa.ir جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

تمام سوت هایی که به سود بارسا زده شد+عکس

تمام سوت هایی که به سود بارسا زده شد+عکس

barcelona
۳۰ بازی با یک یار بیشتر
تمام سوت هایی که به سود بارسا زده شد+عکس

فرناندو تورس امشب در بازی اتلتیکو و بارسلونا ده دقیقه پس از گلزنی از زمین بازی اخراج شد تا کار تیمش را در نوکمپ دشوار کند.
[همه سوت هایی که به سود بارسا زده شد(عکس)]

به گزارش فوتسال فا به نقل از “ورزش سه”، در مورد صحنه اخراج تورس کارشناسان داوری اسپانیا دو عقیده مختلف دارند. برخی مخالف اخراج او هستند و برخی نیز کارت زرد دوم تورس را صحیح می دانند. بارسلونا در تاریخ لیگ قهرمانان بیش از هر تیمی از اخراج بازیکنان حریف سود برده است. در ۲۵۱ بازی بارسا در این رقابت ها، ۳۰ بازیکن از تیم های مقابل بارسلونا از زمین بازی اخراج شده اند.
علاوه بر اخراج تورس در بازی امشب که مشکوک بود، در سه بازی دیگر بارسا نیز شاهد جنجال های داوری بوده ایم.

barcelona

نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل ۲۰۰۹-۲۰۱۰، دیدار بارسلونا مقابل اینتر که خطای تیاگو موتا روی بوسکتس با کارت قرمز جریمه شد. به ویژه اینکه در همان صحنه خطا، دوربین های تلویزیونی بوسکتس را در حالی که زیر چشمی منتظر دیدن واکنش داور بود، شکار کردند. هرچند بارسا در آن دیدار ۱-۰ پیروز شد اما در نهایت نتوانست به فینال راه پیدا کند.

barcelona

یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فصل ۲۰۱۰-۲۰۱۱ و دو کارت زرد جنجالی رابین فن پرسی؛ تصمیم ماسیمو بوساکا، داور سوئیسی بازی به اندازه ای عجیب بود که فن پرسی لحظاتی تنها به حالت بهت او را نگاه کرد و رسانه ها هم این تصمیم را به شدت زیر سوال بردند. بارسا در آن دیدار ۳-۱ پیروز شد و به مرحله بعد صعود کرد.

barcelona

و همچنین نیمه نهایی همان فصل که خطای په په روی آلوس با کارت قرمز جریمه شد تا رئال ده نفره شده و ۲-۰ بازی را ببازد. در آن دیدار، تا زمان حضور په په در زمین، لیونل مسی نتوانسته بود موقعیت خاصی ایجاد کند اما با بیرون رفتن این مدافع پرتغالی که در آن دیدار، مورینیو از او در خط میانی استفاده کرده بود، ستاره آرژانتینی توانست به راحتی از مدافعان رئال عبور کند.

majid

این مطلب توسط ارسال شده است.

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر شادروان کربلایی رضا رمضانی صلوات

فرصت ویژه آموزش تصویری فوتسال بصورت اصولی و پایه ای

فرصت ویژه آموزش تصویری فوتسال بصورت اصولی و پایه ای

آموزش فوتسال | آموزش تصویری فوتسال بصورت اصولی و پایه ای | این مجموعه در حقیقت علاوه بر آموزش اصولی فوتسال، آموزش مربی گری فوتسال نیز می باشد که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد | شما با یادگیری مجموعه آموزش فوتسال می توانید هم یک بازیکن با علم روز شوید و یا یک مربی با دانش فوتسال که از غلم روز با اطلاع است.
نظرات و ارسال نظر