Futsalfa.ir یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷

برانکو: این بازی در حد اروپا بود

برانکو: این بازی در حد اروپا بود

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازی تیمش مقابل سپاهان می‌تواند نماد درخشان بازی ایران باشد چرا که هر دو تیم در حد لیگ‌های اروپایی بازی کردند.

برانکو ایوانکوویچ(Branko Ivanković) در نشست خبری پس از برد تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: آنچه مایلم به آن صحه بگذارم این است که از نظر فوتبالی این بازی بهترین چیزها را داشت. یک فضای عالی که هم هواداران پرسپولیس و سپاهان ایجاد کردند و هر دو طرف ۹۰ دقیقه تشویق کردند و با هر حرکت زیبا صدای تشویق‌ها بالا رفت. بازیکنان هر دو تیم همه توان خود را گذاشتند و همه ایران از این بازی لذت بردند.

وی افزود: به جرات می‌توانم بگویم این بازی در حد بازی‌های اروپایی بود و هر دو تیم اراده و خواست پیروزی داشتند. ما می‌خواستیم ببریم و پیروز شدیم و خوشحالم که پس از ۱۳ سال در اصفهان سپاهان را شکست دادیم. ما برای پیروزی به زمین آمدیم و بهترین بازی را انجام دادیم.

وی درباره بازی قبلی مقابل استقلال اظهار کرد: من موافق نیستم که مقابل استقلال ضعیف بودیم. در تمام دنیا دربی‌ها کیفیت لازم را ندارند چرا که بازیکنان نیازمند تمرکز بالایی هستند اما در این بازی هر دو تیم بهترین شروع را داشتند و این می‌تواند نماد درخشان بازی ایران باشد.

سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: فعلا موقعیت به این شکل به وجود آمده که ما بدون بازیکنان ملی‌پوش‌مان در جام حذفی بازی کنیم و باید در مورد آن در باشگاه تصمیم‌گیری نهایی را انجام دهیم. من معتقدم که بهترین روش حفظ آمادگی لیگ‌ها بازی مداوم است.

وقتی من سرمربی تیم ملی بودم حداکثر تعطیلات لیگ ۱۰ تا ۱۵ روزه بوده و تعطیلات بر بازیکنان اثر می‌گذارد اما من نمی‌خواهم یک عامل برهم زننده برنامه‌های تیم ملی باشم. همه ایران به دنبال بهترین تیم ملی هستند چرا که نمایشگاه فوتبال ملی به هر حال تیم ملی است.

برانکو در پایان درباره افت کردن آمادگی جسمانی بازیکنانش در میانه‌های بازی هم گفت: شاید بعضی از بازیکنان‌مان هنوز در شرایط کامل بدنسازی قرار نداشته باشند ولی تیم ما خیلی خوب کار می‌کند.

او درباره اینکه آیا بازیکنان پرسپولیس ممنوع‌المصاحبه هستند یا خیر، پاسخی نداد اما مدیر رسانه‌ای پرسپولیس این موضوع را درباره مصاحبه با رسانه‌های تصویری تایید کرد.

منبع:isna.ir

نظرات و ارسال نظر