Futsalfa.ir پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷

آموزش سیستم 3-2 در فوتسال با کمک دروازه بان

آموزش سیستم 3-2 در فوتسال با کمک دروازه بان

آموزش سیستم ۳-۲ در فوتسال با کمک دروازه بان

دانلود آموزش سیستم هجومی 3-2 در فوتسال

دانلود آموزش سیستم هجومی ۳-۲ در فوتسال

دانلود آموزش سیستم هجومی ۳-۲ در فوتسال با استفاده از دروازبان

amoozesh system 2-3 futsal ba dravaze ban

دوستان عزیز برای این ساعت شما گرامیان و کاربران سایت فوتسال فارسی آموزش تصویری سیستم ۲-۳ در فوتسال البته با استفاده و کمک گرفتن از دروازه بان رو قرار دادم …

برای دانلود به باکس دانلود در انتهای مطلب مراجعه کنید

سیستم در فـوتسال سیستم از ارکانی اصولی و آشنائی با تکنیک است و زیر بنای اولیه تکامل تاکتیک‌های تیمی می‌باشد. بر اثر پیشرفت‌های علمی و عملی در فوتبال امروز جهان کم کم سیستم‌های قدیم جای خود را به روش‌های جدیدتری از تاکتیک‌های تیمی داده است. اصولا سیستم‌ها رکنی از تاکتیک‌های تیمی به حساب می‌آیند و بازیکنان، اجرای تاکتیک‌های فردی و شروع مجدد خود را بر اساس شناخت سیستم‌های دفاعی و حمله ای تیم و طبق نظر مربیان اجرا می‌نمایند.

بر حسب مقررات و قوانین بازی فوتسال و به منظور ایجاد نظم بازکنان تیم‌ها قرار‌ها و یا تعهد مسئولیت‌هایی در محوطه محدودی از زمین‌ با هم می‌گذارند.

در فوتسال سیستم‌ و شکل آرایشی تیم نقش مهمی دارد. بر اساس و شرایط بازی با تیم حریف سیستم برنامه ریزی می‌شود. اما باید گفت در اجرا و حرکت‌های بوجود آمده توسط بازیکنان تغییرات زیادی حاصل می‌شود و بازیکنانی که توانایی و شعور بالائی دارند می‌توانند سریعاً در تغییر شکل و نحوه آرایش تیم تصمیم بگیرند.

سیستم ۱ـ۲ـ۱

در این سیستم یک نفر به عنوان دفاع آخر و پوششی قرار گرفته و دو بازیکن دیگر در کناره های زمین به صورت کشویی از یکدیگر حمایت می کنند و نفر آخر هم از این دو نفر حمایت می کنند در جلوی دو بازیکن کناری یک راس حمله قرار دارد که هر لحظه بر اساس شرایط بازی و توپ انجام وظیفه می کند.

سیستم ۲-۲

دو بازیکن به صورت مدافع انجام وظیفه می کنند و حرکت این دو مدافع حمایت از یکدیگر می باشد بدین صورت که اگر مدافع اول درگیر شود مدافع دوم به صورت کشویی از او حمایت می کنژد و بر عکس و دو نفر به صورت مهاجم وظیفه ی خود را انجام می دهند.

سیستم ۲-۱-۱

دو نفر به صورت مدافع در مقابل دروازه بازی می کنند ویک نفر در جلوی دو مدافع بازی می کند و یک راس حمله در جلوی بار خودی کار خود را انجام می دهد .

نکته مهم در فوتسال داشتن سه فاکتور قدرت تصمیم گیری (توانایی)، آمادگی جسمانی وسرعت است که این فاکتورها می توانند یک تیم را تا مرز قهرمانی هدایت نماید. نوع تمرینات واتخاذ سیستم نیز می تواند به تیم کمک کند.

آموزش سیستم (۱-۳)

سه نفر در زمین خودی و یک نفر که ویژگی حفظ توپ و ارسال پاس دقیق را دارد ،در زمین سبیه به ۸ اینگلیسی موقعیتی از قبل تمرین شده بوجود آورن تا با صاحب توپ نمودن نفر راس (در زمین حریف ) ، حرکت و حمله ی خود را آغاز نماید.

آموزش سیستم (۱-۴-۰)

در این سیستم استقرار بازیکن ها در شکل مشخص شده و باید سه نکته مهم رعایت گردد :

۱- آمادگی جسمانی خوب : بازی و دویدن

۲- پاس دادن زیاد : استفاده از هوش و تکنیک بازیکن

۳ – اجرای تکنیک شوت : شوت در تمام حالت های مختلف (روی پا ، داخل پا ،نوک پا وسر ضرب )

در این سیستم استقرار بازیکن در پشت توپ می باشد.

دانلود آموزش با لینک مستقیم

نظرات و ارسال نظر

majidمحمد گفته :
چهارشنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۴

خیلی ممنون به دردم خورد