Futsalfa.ir دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶

آموزش دریبل در فوتسال (قسمت دوم)

عکس فیلم بازیگرها

ست تی شرت و شلوار پرسپولیس

ست تی شرت و شلوار پرسپولیس

ست تی شرت و شلوار پرسپولیس فوق العاده شیک و راحت فری سایز (مناسب برای سایز های لارج و ایکس لارج) چاپ ورقی طلایی درجه یک هدیه بی نظیر به طرفداران پرسپولیس ست تی شرت و شلوار پرسپولیس متشکل از شلوار فوق العاده راحت از جنس پارچه بیلسی ترک و تی شرت اسلیم فیت با جنس پنبه صد در صد خالص است که تناسب بی نظیری با هم داشته و زیبایی چشمگیری دارند. این ست چه در منزل و چه خارج از منزل و حتی در ورزشگاه و باشگاه مناسب ترین انتخاب شما خواهد بود. این محصول با کیفیت فوق العاده بالا به صورت فری سایز (مناسب لارج و ایکس لارج) عرضه شده است.

آموزش دریبل در فوتسال (قسمت دوم)

آموزش دریبل در فوتسال قسمت دوم

dribl futsal - futsalfa.ir

فیلم آموزش دریبل در فوتسال به زبان ساده و روان

 

با سلام به تمامی فوتسال دوستان عزیز – قصد دارم امروز قسمت دوم یکی از زیباترین و مهیج ترین حرکات در بازی فوتسال که همون دریبلینگ یا دریبل زدن هستش رو در کنار هم تمرین کنیم . باید خدمتتون عرض کتم بر خلاف ظاهر دشوار این تمرین ( البته زیبا ) حرکت خیلی آسون و ساده ای هست که اگه یاد بگیرید و بتونید تو جریان مسابقه از این دریبل استفاده کنید اطمینان داشته باشید که خودتون رو بین هم تیمی ها و تماشاچی ها بر سر زبانها خواهید آورد و همه با دید دیگه ای مثل یک بازیکن کلاسیک و حرفه ای باهاتون برخورد خواهند کرد بگذریم انگاری زیاد دارم سرتون رو درد میارم … ویدپوی آموزش دریبل در فوتسال رو دانلود کنید و لذت ببرید …نظرات شما باعث دلگرمی ماست … رمضانی

دریبلینگ :

 دریبلینگ در تعریف  حرکت پا به توپ در سطح زمین ،گذشتن از حریف در سطح زمین یا از روی سر مدافع را دریبلینگ گویند.

شرایط دریبلینگ :

۱- نزدیک شدن:  با سرعت نزدیک شوید و از حرکت عرضی خودداری نمائید.

۲-بر هم زدن تعادل حریف:  این عمل را مهاجم خارج از محوطه در گیری مدافعین باید انجام دهد.

۳-بهره برداری از فضای پشت مدافعان

خصوصیات دریبلینک:

۱-کنترل توپ از نزدیک

۲- قابلیت تظاهر و فریب با بدن یا پا

۳-قابلیت تغییر مسیر بمنظور عبور از مدافع مستقیم

۴-قابلیت تغییر سرعت بمنظور بهره برداری از فضای بوجود آمده جهت رسیدن به اهداف بعدی

آموزش دریبل زدن در فوتسال

از دریبلینگ به عنوان یکی از هنرهای فردی یاد خواهیم نمود که بر مبینای خلاقیت فردی بوده که جوهره اصلی آن در متدهای آموزشی احساس لمس توپ خواهد بود.بازیکنان  با قابلیت دریبینگ ( مانند رضا حیدریان) جز با ارزش ترین بازیکنان در یک تیم میباشند و در لحظات حساس با تکیه بر خلاقیت میتوانند بهترین تصمیم را گرفته و در شرایط بحران همواره برای تیم خود مفید واقع گردند چراکه غیرقابل پیش بینی بودن حرکات و تنوع دریبلینگ از قابلیتهای بازیکنان مطرح در بالاترین سطوح فوتسال روز دنیا خواهد بود.

majid

این مطلب توسط ارسال شده است.

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر شادروان کربلایی رضا رمضانی صلوات

ست تی شرت و شلوار استقلال

ست تی شرت و شلوار استقلال

ست تی شرت و شلوار استقلال فوق العاده شیک و راحت فری سایز (مناسب برای سایز های لارج و ایکس لارج) چاپ ورقی طلایی درجه یک هدیه بی نظیر به طرفداران استقلال ست تی شرت و شلوار استقلال متشکل از شلوار فوق العاده راحت از جنس پارچه بیلسی ترک و تی شرت اسلیم فیت با جنس پنبه صد در صد خالص است که تناسب بی نظیری با هم داشته و زیبایی چشمگیری دارند. این ست چه در منزل و چه خارج از منزل و حتی در ورزشگاه و باشگاه مناسب ترین انتخاب شما خواهد بود. این محصول با کیفیت فوق العاده بالا به صورت فری سایز (مناسب لارج و ایکس لارج) عرضه شده است.

ست تی شرت و شلوار تراکتور سازی

ست تی شرت و شلوار تراکتور سازی

ست تی شرت و شلوار تراکتور سازی متشکل از شلوار فوق العاده راحت از جنس پارچه بیلسی ترک و تی شرت اسلیم فیت با جنس پنبه صد در صد خالص است که تناسب بی نظیری با هم داشته و زیبایی چشمگیری دارند. این ست چه در منزل و چه خارج از منزل و حتی در ورزشگاه و باشگاه مناسب ترین انتخاب شما خواهد بود. این محصول با کیفیت فوق العاده بالا به صورت فری سایز (مناسب لارج و ایکس لارج) عرضه شده است.
نظرات و ارسال نظر