Futsalfa.ir دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶

آمارهای خواندنی از لیگ برتر +کاهش گل ها و برتری محسوس قمی ها!

عکس فیلم بازیگرها

ست تی شرت و شلوار پرسپولیس

ست تی شرت و شلوار پرسپولیس

ست تی شرت و شلوار پرسپولیس فوق العاده شیک و راحت فری سایز (مناسب برای سایز های لارج و ایکس لارج) چاپ ورقی طلایی درجه یک هدیه بی نظیر به طرفداران پرسپولیس ست تی شرت و شلوار پرسپولیس متشکل از شلوار فوق العاده راحت از جنس پارچه بیلسی ترک و تی شرت اسلیم فیت با جنس پنبه صد در صد خالص است که تناسب بی نظیری با هم داشته و زیبایی چشمگیری دارند. این ست چه در منزل و چه خارج از منزل و حتی در ورزشگاه و باشگاه مناسب ترین انتخاب شما خواهد بود. این محصول با کیفیت فوق العاده بالا به صورت فری سایز (مناسب لارج و ایکس لارج) عرضه شده است.

آمارهای خواندنی از لیگ برتر +کاهش گل ها و برتری محسوس قمی ها!

آمارهای خواندنی از لیگ برتر+ کاهش گل ها و برتری محسوس قمی ها!

آمارهای خواندنی از لیگ برتر+ کاهش گل ها و برتری محسوس قمی ها!

در اولین گزارش آماری می توانید به ترتیب: جدول کارت های زرد، عملکرد خط دفاع تیم ها، عملکرد خط حمله تیم ها، فراوانی گل، نمودار ستونی میانگین گل در ۷ هفته اول سه سال اخیر، نمودار نقطه به نقطه میانگین گل در ۷ هفته اول سه سال اخیر، آمار مربوط به گل ها، آمار مربوط به بازی ها، جدول تیم های مهمان، جدول کلی و جدول تیم های میزبان را مشاهده کنید.

یکی از نکات جالب اما نگران کننده این آمار، کاهش میانگین گل ها نسبت به دو سال قبل است که پیش تر در گزارشی به آن پرداختیم.

یکی دیگر از نکات جالب در آمار زیر، آمار فاصله گل ها بین دو نیمه است که بی سابقه بوده و تا به حال در هیچ دوره ای این تعداد گل در نیمه دوم زده نشده است. یکی از دلایل این اتفاق می تواند مشخص نبودن زمان شروع لیگ و دیر شروع کردن تیم ها و بدنسازی نا مناسب باشد که موجب عدم تمرکز آتیم ها نیز شده است.

پایگاه خبری فوتسال بعد از پایان بازی های نیم فصل اول نیز آمارهای مربوط به آن را منتشر خواهد کرد.

 آمار فوتسال, آمار لیگ, تحلیل آماری فوتسال, تحلیل فنی فوتسال,

تحلیل فوتسال, تحلیل لیگ, تحلیل لیگ فوتسال, سایت فوتسال,

فوتسال, فوتسال ایران, لیگ, لیگ برتر فوتسال, لیگ فوتسال,

پایگاه خبری فوتسال, پایگاه خبری فوتسال ایران

majid

این مطلب توسط ارسال شده است.

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر شادروان کربلایی رضا رمضانی صلوات

ست تی شرت و شلوار استقلال

ست تی شرت و شلوار استقلال

ست تی شرت و شلوار استقلال فوق العاده شیک و راحت فری سایز (مناسب برای سایز های لارج و ایکس لارج) چاپ ورقی طلایی درجه یک هدیه بی نظیر به طرفداران استقلال ست تی شرت و شلوار استقلال متشکل از شلوار فوق العاده راحت از جنس پارچه بیلسی ترک و تی شرت اسلیم فیت با جنس پنبه صد در صد خالص است که تناسب بی نظیری با هم داشته و زیبایی چشمگیری دارند. این ست چه در منزل و چه خارج از منزل و حتی در ورزشگاه و باشگاه مناسب ترین انتخاب شما خواهد بود. این محصول با کیفیت فوق العاده بالا به صورت فری سایز (مناسب لارج و ایکس لارج) عرضه شده است.

ست تی شرت و شلوار تراکتور سازی

ست تی شرت و شلوار تراکتور سازی

ست تی شرت و شلوار تراکتور سازی متشکل از شلوار فوق العاده راحت از جنس پارچه بیلسی ترک و تی شرت اسلیم فیت با جنس پنبه صد در صد خالص است که تناسب بی نظیری با هم داشته و زیبایی چشمگیری دارند. این ست چه در منزل و چه خارج از منزل و حتی در ورزشگاه و باشگاه مناسب ترین انتخاب شما خواهد بود. این محصول با کیفیت فوق العاده بالا به صورت فری سایز (مناسب لارج و ایکس لارج) عرضه شده است.
نظرات و ارسال نظر